2017 - 2018 навчальний рік

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

І місце з історії Таценко Назарій (8 клас)

І місце з історії Іванілова Дар'я (9 клас)

І місце з фізики Таценко Назарій (8 клас)

І місце з географії Таценко Назарій (8 клас)

ІІ місце з хімії Сусла НАдія (8 клас)

ІІІ місце з трудового навчання Сусла Надія (8 клас)

ІІІ місце з математики Волошина Ангеліна (6 клас)

ІІІ місце з німецької мови Іванілова Дар'я (9 клас)

Переможці Конкурс знавців української мови ім.Петра Яцика 

ІІІ місце Іванілова Дар'я (9 клас)

ІІІ місце Ніколаєв Данило (6 клас)

Переможці  VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

ІІ місце Іванілова Дар'я (9 клас)

Районний конкурс декоративно-прикладного мистецтва "Візерунки фантазії"

І місце Таценко Назарій (8 клас)

ІІІ місце Міщенко Діана(7 клас)

ІІІ місце Волошина Ангеліна (6 клас)

Обласний конкурс декоративно-прикладного мистецтва "Візерунки фантазії"

ІІІ місце Таценко Назарій (8 клас)

​​​​​​​І місце в конкурсі "Здорове життя - успіх буття" Ніколаєв Данило (6 клас)

І місце в конкурсі "Здорове життя - успіх буття" Сусла Надія (9 клас)

ІІ місце  в ІІ етапові обласної спартакіади школярів у 2017 – 2018 н.р. легкоатлетичний крос Міщенко Діана (7 клас)

2016 - 2017 навчальний рік

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

І місце з історії Євтушенко Вікторія (9 клас)

І місце з фізики Таценко Назарій (7 клас)

ІІ місце української мови Таценко Назарій (7 клас)

ІІ місце з німецької мови Іванілова Дар'я (8 клас)

ІІ місце з хімії Сусла Надія (8 клас)

ІІ місце з біології Євтушенко Вікторія (9 клас)

ІІ місце з географії Хівренко Анна (9 клас)

ІІІ місце з трудового навчання Сусла Надія (8 клас)

ІІІ місце з фізики Сусла Надія (8 клас)

ІІІ місце з української мови Іванілова Дар'я (8 клас)

ІІІ місце з німецької мови Хівренко Анна (9 клас)

ІІІ місце з української мови Іванілова Дар'я (8 клас)

ІІІ місце з математики Євтушенко Вікторія (9 клас)

Переможці Конкурс знавців української мови ім.Петра Яцика

ІІ місце Євтушенко Вікторія (9 клас)

Районний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН 

І місце з географії Хівренко Анна (9 клас)

І місце з української мови Євтушенко Вікторія (9 клас)

Районний конкурс декоративно-прикладного мистецтва "Візерунки фантазії"

ІІ місце Плевако Вадим (9 клас)

ІІІ місце Сусла Надія (8 клас)

2015 - 2016 навчальний рік

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

І місце з трудового навчання Плевако Вадим (8 клас)

І місце з біології Євтушенко Вікторія (8 клас)

ІІ місце з фізики Хівренко Анна (8 клас)

ІІІ місце з німецької мови Євтушенко Вікторія (8 клас)

ІІІ місце з української мови та літератури Хівренко Анна (8 клас)

ІІІ міце з географії Хівренко Анна (8 клас)

ІІІ місце з хімії Хівренко Анна (8 клас)

Конкурс читців "Посміхнемось щиро Вишні"

І місце Таценко Назарій (6 клас) 

Конкурс «Здорове життя – успіх буття»

Переможець обласного конкурсу Таценко Назарій (6 клас)  

Хімічний турнір серед учнів 8 - 9 класів

Команда навчального закладу посіла І місце в районному етапі

 

2014 - 2015 навчальний рік

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

І місце з хімії Хівренко Анна (7 клас);

І місце з фізики - Хівренко Анна (7 клас);

ІІ місце з німецької мови - Думенко Тетяна (8 клас);

ІІІ місце з німецької мови - Міщенко Яніна (9 клас);

ІІІ місце з української мови та літератури - Євтушенко Вікторія (7 клас).

Переможці Конкурс знавців української мови ім.Петра Яцика 

ІІІ місце Євтушенко Вікторія (7 клас);

ІІІ місце Міщенко Яніна (9 клас).

Районний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН 

ІІ місце Хівренко Анна (7 клас);

І місце Міщенко Яніна (9 клас).

І  місце у Всеукраїнському конкурсі-захисті дослідницьких робіт  МАН серед учнів 6 - 8 класів в номінації "Рекреація" та  вийшла у фінал,

посівши ІVмісце в м. Київ Хівренко Анна (7 клас).

Районний конкурс декоративно-прикладного мистецтва "Візерунки фантазії"

І місце в номінації "вишивка" - Козелько Денис (6 клас);

ІІ місце в номінації "вишивка" - Сусла Надія (6 клас);

ІІІ місце в номінації "плетіння гачком" - Плевако Вадим (7 клас);

ІІІ місце в номінації "плетіння бісером" - Таценко Назарій (5 клас).

Районний конкурс-захист інформаційно-дослідицьких проектів «Марафон ерудитів» 

 Міщенко Діана виборола ІІІ місце (4 клас)