У Мар'янівському НВК завершився І тур конкурсу "Кращий клас року" - 2017.

Переможцями  стали учні 7 класу на чолі з класним керівником Князєвою Ганною Олегівною. 

Протягом 2016-2017 навчального року  учнями сьомого класу  з допомогою класного керівника було здійснено ряд Колективних Творчих Справ (Виховні години, класні свята, загальношкільні лінійки, тематичні газети, флешмоби).

КОЛЕКТИВНІ ТВОРЧІ СПРАВИ УЧНІВ 7-ГО КЛАСУ

БУДЕМО ЗНАЙОМІ...

"Я - УКРАЇНЕЦЬ! І Я ЦИМ ПИШАЮСЬ!"

"Я - українець і я цим пишаюсь!", - саме під таким гаслом 13 жовтня (напередодні Дня українського козацтва)пройшов відкритий виховний захід, який підготували учні сьомого класу. 

"Я вважаю себе щасливим, уже тому, що народився в Україні. Моя рідна земля славится своєю історією, національною культурою, а народ волелюбною і співочою вдачею. У нашого народу унікальна й багата скарбниця духовності, щедро наповнена культурними і мистецькими надбаннями. Сьгодні до нас дійшло багато звичаїв, традицій та обрядів, що сягають коренями в сиву давнину. А нашу соловїну мову усвіті вважають однією з наймилозвучніших на планеті. Я пишаюся тим, що навіть незважаючи на постійні переслідування, утиски, культура нашої нації розвивалася. Вона подарувала світові славних письменників і поетів, акторів і композиторів, художників і науковців. А імена Т. Шевченка і Лесі Українки, М.Заньковецької та І. Їжакевича, А. Солов’яненка та В.Глушкова та багатьох інщих сьгодні знає весь світ", - такими словами  розпочався виховний захід і, цей вислів  наскізною ниткою пройшов через увесь виступ. Учні розповіли про традиції українців, ознайомили з культурним надбанням народу та здійснили уявну подорож сторінками української історії.

  

 

"НЕЗАБУДКИ ПАМ'ЯТІ"

До Дня пам'яті жертв голодомору

25 листопада 2016 року учні 7-го класу під керівництвом класного керівника Князєвої Г.О. організували та провели тематичну лінійку до Дня пам'яті жертв голодомору.

Пройдуть роки, минуть десятиліття, а трагедія 1933 року все одно  хвилюватиме серця людей. І тих, кого вона зачепила своїм чорним крилом, і тих, хто  народився  після  тих  страшних  років.  Вона  завжди  буде  об'єднувати  всіх живих одним спогадом, однією печаллю, однією надією. Адже й нині у сни селян приходять ці похмурі тіні, ще й досі кровоточать роз'ятрені серця, болить душа, що звідала горе до краю.

Ведучий 1: У  запізнілій  жалобі  схилимо  голови  в  каятті  перед  світлою пам'яттю тих, хто загинув. Вони згасли як зорі. 

Ведучий 2:   Тож давайте в пам'ять цієї жахливої трагедії прикріпимо до полотна символічні квітки-незабудки!

 

 

"ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ - ЦЕ МОДНО"

 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня у Мар'янівському НВК учні 7 класу  організували шкільну лінійку, присвячену агітації за здоровий спосіб житття, що пройшла у   формі усного журналу з алементами флешмобу. Учні мали змогу дізнатися про факти щодо ВІЛ-інфекції. Під час презентації донесено інформацію про історію виникнення ВІЛ – СНІДу, шляхи передачі ВІЛ від однієї людини до іншої. Та лінійка не обмежилася лише тематикою СНІДу, діти  всеохоплююче підійшли до теми і завершили захід флешмобом на свіжому повітрі.

  

"Сила птаха - в крилах, сила людини - в дружбі"

/zakhid_pro_druzhbu.docx

Авторська публічна група в соціальній мережі "АНТИ  СИНІЙ КИТ"

Вже багато місяців поспіль у Мережі обговорюють підліткову гру "Синій кіт", або ж "Тихий дім", "Море китів", "Розбуди мене о 4:20". У смертельної гри багато назв, але результат завжди однаковий - смерть і зламані горем батьки, які не розуміють, що ж змусило дитину звести рахунки з життям.  Найперші згадки про "море китів" з'явилися в Мережі ще два роки тому. Тоді ця хвиля прокотилася по всій Росії, про неї писали навіть великі видання, вели власні розслідування. Посадили за грати навіть адміністратора однієї з груп - Філіпа "Ліса", який підштовхував підлітків до самогубства у закритих групах, де учасникам протягом 50 днів давалися завдання, а у фіналі пропонувалося здійснити "самовипилювання". Умовами "гри" було спілкування з адміністраторами чату о 04:20, а також носіння при собі ножів і нанесення порізів на руки. Основний принцип - підліток нібито пише на своїй сторінці в соціальних мережах пару повідомлень #синій кит, #тихий будинок, #явигре #разбудименяв420, #f57, #f58, після чого з ним зв'язується якийсь куратор. Однак просто порізами на руках не обходиться. Зовсім недавно у підлітків з'явилися нові запити. Тепер з "квестів" є "Біжи або помри". Дитина має перебігти дорогу впритул до наближення машини.

Саме з метою убезпечення учнів нашої школи  від цих  страшних ігор учні 7 класу створили авторську публічну групу в  соціальній мережі "АНТИ СИНІЙ КИТ".

Адміністратором групи є класний керівник 7-го класу - Князєва Ганна Олегівна.  Ця спільнота буде своєрідним мотиватором любові до життя і, сподіваємося, захистить дітей нашої школи від небезпечних інтернетних розваг. 

 

 

Учні 7-го класу - активні учасники загальношкільних заходів...

Соціально-значущий проект учнів 7-го класу

«Зупинка, на якій хочеться пропустити свій автобус»

Мета:

  • розвивати соціальну активність, свідомість підростаючого покоління та вміння працювати в колективі;
  • виховувати естетичний смак, почуття любові та патріотизму до рідного села та Батьківщини  в цілому.

Очікувальний результат: поліпшення санітарного стану та благоустрою рідного села

Учасники проекту: учні 7- го класу

Термін реалізації проекту: січень-квітень 2016-2017 навчального року

Актуальність проекту. Автобусна зупинка - це не лише місце, де люди чекають на транспорт, а й обличчя населеного пункту, символ єднання жителів та локомотив настрою...